Snídaňový klub po 30 letech

vydáno 2. 4. 2015 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: 30th Anniversary Edition, Blu-ray, John Hughes, Snídaňový klub, The Breakfast Club, Universal

Snídaňový klub (Blu-ray) Kdo nebyl v některé z fází svého života políben filmy Johna Hughese, jako by nebyl. A ačkoliv se obávám, že jeho jméno mnoha lidem příliš neřekne, filmy z jeho režijní a pak především scenáristické tvorby určitě ano. Minimálně Bláznivou dovolenou a Sám doma totiž všichni sledujeme snad při každé televizní repríze – a kdo tvrdí, že ne, ten doma za zvuků hudby Johna Williamse připravuje plán bitvy.

Režijně se John Hughes podepsal „jen“ pod osm filmů, a ačkoliv jsou všechny nadprůměrné (Kudrnatou holku jsme Vám ochotni odpustit, Johne), jen jeden se mezi diváky stal kultem. A ten letos slaví kulatiny, k jejichž příležitosti se chystá na Blu-ray. Ne poprvé, avšak poprvé s kvalitně remasterovaným obrazem – políčko po políčku z původní „pětatřicítky“. A světe div se, chystá se i na tuzemský trh.

Pod palcem Universalu a Bontonfilmu vyjde Snídaňový klub v rámci 30. výročí již 8. dubna a za cenu 499 korun získáte kromě vyleštěného obrazu i jeden nový bonus (většina bonusů se objevila již na Blu-ray vydání k 25. výročí v roce 2010):

  • Přijetí faktu: Snídaňový klub Trivia Track (NOVÉ)
  • Se srdečným pozdravem: Dvanáctidílný dokument
  • Nejvhodnější definice: Kde se vzal Brat Pack
  • Komentář Anthonyho Michaela Halla a Judda Nelsona
  • Trailer

Disk bude obsahovat plnou českou podporu, tedy i „primácký“ dabing z roku 2009 ve 2.0. Anglická stopa je v DTS-HD Master Audio 5.1. A protože HDmag má ve sbírce samozřejmě i původní vydání, můžete v průběhu dubna očekávat screenshotové srovnání edic.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře