Smrtonosná past: Opět v akci dorazí do Čech ve steelbooku

vydáno 11. 4. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: A Good Day to Die Hard, Blu-ray, Extended Cut, rozšířená verze, Smrtonosná past 5, Smrtonosná past: Opět v akci, SteelBook

Smrtonosná past: Opět v akci (Blu-ray steelbook) Před pár dny jsme vám ukázali, jak bude vypadat bonusová nabídka na Blu-ray páté Smrtonosné pasti v zahraničí, a dnes se podíváme do našich luhů a hájů. Foxové totiž nezapomenou ani na českou kotlinu a společně s Bontonfilmem již nyní řeší tuzemskou edici, která by podle prvních zpráv měla stát za to.

Předně by měla dorazit jak kinoverze, tak rozšířená verze filmu (jak jsme již psali, pokud se vám film nelíbil, těžko na tom změní pár nových minut), a protože Foxové rozhodli, že k nám pošlou film nejen v amarayi, ale i sběratelském steelbooku, dá se předpokládat, že se nebude škudlit ani po stránce bonusů. Ostatně Evropský trh přisypal Smrtonosné pasti dostatek penět již z kin, tak proč se divákům a fanouškům malinko neodvděčit.

Zpátky ale k steelbooku, který se podle našeho skromného názoru nadmíru podařil. Resp. vypadá rozhodně lépe, než například steelbook ke třetímu dílu, jenž si lze pořídit z britských e-shopů. Chudák Bruce sice vypadá strhaněji, než kdy dřív, nicméně trochu old-schoolový look (v případě ryze moderního pojetí filmu jako celku poměrně paradox) plný explozí, ohně a černobílých figur by ve vaší sbírce ostudu rozhodně dělat neměl.

Smrtonosná past: Opět v akci (Blu-ray steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře