První pohled: Odhalená kolekce všech Halloweenů

vydáno 1. 7. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Blu-ray collection, Halloween, Halloween - Prokletí Michaela Myerse, Halloween 2, Halloween 35th Anniversary Edition, Halloween II, Halloween Limited Deluxe Edition, Halloween: H20, Halloween: Resurrection, Halloween: The Complete Colection, Halloween: The Curse of Michael Myers, John Carpenter, Michael Myers, Rob Zombie

O oznámení ultimátní (alespoň do chvíle, než se natočí další pokračování) kolekce hororové klasiky Halloween jsme psali již téměř před dvěma měsíci. Až pár týdnů zpátky však společnosti Starz a Anchor Bay, které zámořské vydání chystají, odhalily, jak bude kolekce obsahující všechny dosavadní filmy s Michaelem Myersem a nové bonusové materiály vypadat.

Halloween kolekce

Líbí, nelíbí? My jsme vcelku spokojení. Cena kolekce je na americkém Amazonu stanovena na 118 dolarů, datum vydání stanovené na 23. září, a jediné, co vás musí trápit, je skutečnost, že kolekce opravdu nebude region free a tudíž si ji na pro Evropu kódovaných přehrávačích nepřehrajete. Jistou nadějí však je snaha Anchor Bay vydat kolekci i mimo USA. Vše je však aktuálně v řešení, neboť mimo Spojené státy jsou práva na jednotlivé kapitoly ze života páně Myerse výrazně rozdrobené.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře