Podívejte se na screenshoty Blu-ray disku Gravitace!

vydáno 23. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova | 2 komentáře

Tagy: 3D, Blu-ray, Blu-ray 3D, film, Gravitace, Gravity, screenshoty

Gravitace (Gravity, 2013) (Blu-ray)

Není pochyb, že je Gravitace nejočekávanějším releasem prvního kvartálu roku 2014, a tak vás zřejmě nepřekvapí, že se filmu Alfonsa Cuaróna budeme v následujících dnech věnovat trochu obšírněji. Již na úterý chystáme detailní recenzi, o den dříve (tedy zítra) se podíváme do útrob chystaného futurepaku a dnes… dnes se můžete podívat na screenshoty přímo z českého Blu-ray disku.

A nutno říct, že film vypadá na Blu-ray famózně, což je s podivem, neboť jsme při analýze disku zjistili, že film samotný zabírá jen okolo 20GB prostoru a ani datovým tokem nesahá do závratných výšin nadprůměru. Krátká stopáž a šikovná komprese zkrátka dokáží divy, a tak ani na menším zobrazovači vašeho obýváku nebudete na vizuální masáži progresivního tvůrce tratit.

Ostatně podívejte se sami (pro další screenshoty můžete zamířit do profilu filmu, kde je obrázků několik desítek) a vězte, že po zvukové stránce je film teprve geniální. Ale o tom si povíme až za dva dny.

Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013)
Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013)
Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013) Gravitace (2013)

TIP: Další FullHD screenshoty v PNG a podrobné technické informace o obrazu a zvuku najdete na našem Blu-ray profilu filmu

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Versaille se druhou sérií vrací na Epic Drama

Vítejte znovu ve světě moci, zrady, lásky, chtíče. …

Australští lovci humrů

Australští lovci humrů

Ve vražedném Jižním oceánu je toho v sázce hodně a …

Homepage »

Komentáře

Re: Podívejte se na screenshoty Blu-ray disku Gravitace!

Vložil zdenek.zm1 (bez ověření), 23. Únor 2014 - 22:25

Obrázek uživatele zdenek.zm1

Vřele doporučuji všem.Film mám už od pátku ve Futurepaku a musím říct že jako zastánce Steelbooku vypadá Fp velmi pěkně.Film jsem skouknul ve 3d a přiklaním se k autorvovi članku že na blu-ray je obraz famozní.Myslim si že ocenění za nejlepší 3d ve filmu je zasloužené,protože na disku dostanete referenční 3d.Za mě spokojenost a ostatním vřele doporučuji.

Re: Podívejte se na screenshoty Blu-ray disku Gravitace!

Vložil kuliovok (bez ověření), 24. Únor 2014 - 13:12

Obrázek uživatele kuliovok

Souhlasím. Na filmu jsem byl 2 x v kině (ve 3D ) a teď jsem ho shlédl doma, opět ve 3D. Ve 2D by mě ani nenapadlo se na film dívat, jednoznačně jen ve 3D !!! A ta nádherná hudba..... super film, taktéž doporučuji.