PlayStation Now vstupuje do televizí od Samsungu

vydáno 18. 6. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Televizory

Tagy: Playstation Now, Samsung, Smart TV, Sony

Takhle se nabírají noví zákazníci. Samsung a Sony sice na poli televizorů dlouhodobě válčí a Samsung tahá za delší část provazu, pokud jde ale o službu PlayStation Now, obě firmy se dohodly na spolupráci, která nyní vstoupila v platnost. PlayStation Now je totiž nyní na některých trzích dostupná i na Smart TV Samsungu, které běží na operačním systému Tizen.

Připomeňme si, co PlayStation Now je. Jedná se o streamovací herní službu, která stojí 20 dolarů měsíčně, za které uživatel dostane přístup k více než stovce titulů, které si může zahrát i bez vlastnictví konzole od Sony. Bohatě mu postačí pouze herní ovladač Dualshock.

PlayStation Now

Služba je aktuálně dostupná na některých modelech Sony televizí a nejnovějších modelech od Samsungu. Sony však chystá rozšíření služby i na své nové televize s Android TV (které se mimochodem opět opozdí a dorazí – možná – až v červenci) a také loňské modely Samsungu.

Co se týče televizí od Samsungu, služba podporuje veškeré základní fíčury jako online multiplayer, ukládání do cloudu či zisk trofejí. Jedinou současnou vadou je omezení jen na některé trhy. Sony se ale hodlá do dvou let silně expandovat a kromě televizí rozšíří službu i do telefonů a tabletů.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře