Philips přináší soustavu Fidelio s oddělitelnými reproduktory od soundbaru

vydáno 16. 1. 2013 | autor Jaromír Šetek | sekce Bleskovky | téma Hi-Fi audio | 2 komentáře

Tagy: 5.1, Fidelio, Philips, soundbar

Philips Fidelio Soundbar HTL9100 je novým modelem v audiosortimentu nizozemského výrobce. Hlavním jeho lákadlem je unikátní řešení odnímatelných reproduktorů, které z virtuálního prostorového zvuku klasického soundbaru vytvoří 5.1 reprosoustavu.

HTL9100 je zároveň i prvním soundbarem v modelové řadě Fidelio, která je určena pro náročné zákazníky. Designově vyvedené audio prémiové značky Fidelio lze očekávat špičkový zvuk.

Systém je bezdrátový, a to včetně subwooferu. Rušení zařízeními používajícími Bluetooth nebo Wi-Fi při přenosu nekomprimovaného zvuku se není třeba obávat, jelikož Philips používá proprietární bezdrátový přenos.

Baterie v odnímatelných reproduktorech mají mít výdrž do deseti hodin. Jsou tak předurčeny pro večerní sledování filmů, kdy se jednoduše oddělí od soundbaru, umístí se na vhodné místo a vše se automaticky nastaví pro 5.1 systém. Senzor snímající pozici přizpůsobí zvuk konkrétnímu rozmístění reproduktorů.

Konektivitu zajišťují dva HDMI porty, podpora Bluetooth. Produkt má přijít na trh v USA v květnu s prémiovou cenovkou 800 dolarů, tedy přibližně 16000 korun.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Philips přináší soustavu Fidelio s oddělitelnými ...

Vložil blouson ralph lauren (bez ověření), 5. Březen 2013 - 18:15

Obrázek uživatele blouson ralph lauren

Well, the post is really the greatest topic on this related issue. I concur with your conclusions and will eagerly look forward to your incoming updates. Just saying thanks will not just be sufficient, for the extraordinary clarity in your writing. I will immediately grab your rss feed to stay abreast of any updates.

foodtips4u

Vložil foodtips4u (bez ověření), 29. Duben 2013 - 5:37

Obrázek uživatele foodtips4u

I like this blog. It is a rich content topic. It helps me solve a lot of problems. It updates at a very fast rate, and provides for me many opportunities. I think it can help me to solve many problems, thank you foodtips4u