Oscarové Ledové království dostane sběratelský vinyl

vydáno 20. 3. 2014 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: Demi Lovato, film, Frozen, Idina Menzel, Kristen Bell, Ledové království, Oscar, vinyl

Britský steelbook bez české podpory, tuzemský amaray s dabingem a teď ještě soundtrack na vinylu? Kdo má doma někoho, kdo našel zalíbení v zatím poslední oscarové disneyovce Ledové království, ten bude mít letos hodně hluboko do kapsy. Tedy má-li známé za velkou louží, anebo dobré kontakty na ebay.

Výhradně na americký a kanadský trh se totiž v dohledné době chystá luxusní vinylová kolekce soundtracku. Box set bude obsahovat celkem tři desky (zřejmě jednu modrou, druhou průhlednou a třetí s potiskem – náhled nicméně není finální) a pokud přihodíte ještě několik dolarů, budete si moct legálně hudbu z filmu stáhnout i do Vašeho přenosného přehrávače. Oscarová skladba Let it Go Vás pak bude pronásledovat doslova na každém kroku a šance, že ji ještě někdy dostanete z hlavy, se tak radikálně sníží.

Frozen Vinyl

Co je ovšem menším háčkem je právě zmíněná dostupnost výhradně ve Spojených státech a Kanadě, kterou avizuje web MyPlay Direct. Kolekce se však nově objevila i na britském Amazonu, který tak větří šanci i těm, kteří za Atlantikem nemají kamarády či tetičky, které by s objednávkou mohli obtěžovat.

Vinylovou kolekci můžete už teď předobjednávat na zmíněných webech za poněkud astronomických 75 nebo 90 dolarů (dražší verze je se zmíněným kódem ke stažení deluxe edice soundtracku do počítače), v případě Velké Británie se cena blíží kulaté částce 50 liber (cca 1500 korun). Očekávané vydání je v případě Spojených států a Kanady v dubnu, Velká Británie si v případě, že se nabídka Amazonu potvrdí, počká do května.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Oscarové Ledové království dostane sběratelský ...

Vložil Michal Kubeček (bez ověření), 20. Březen 2014 - 13:24

Obrázek uživatele Michal Kubeček

Už implementovali region kódy na gramodesky? :-)

Re: Oscarové Ledové království dostane sběratelský ...

Vložil Psema (bez ověření), 20. Březen 2014 - 14:17

Obrázek uživatele Psema

To by byla zákeřná taktika. :D Mě spíš irituje, že ne na každým vinylu je možnost stáhnout si tu digitální kopii. Přitom by to celkem bodlo.