Na Blu-ray vyjde trikově převratný Casper

vydáno 28. 5. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Casper, film Blu-ray

Casper (Blu-ray) Milé překvapení od Bontonfilmu. Lokální distributor chystá již na 3. června vydání rodinné oddychovky Casper, která před 20 lety ohromovala diváky svou integrací průsvitného ducha do prostředí s živými herci. Morální historka o dědictví a hodném duchovi dnes sice nepatří mezi často zmiňované rodinné klasiky, už kvůli režiséru Bradu Silberlingovi a jeho hravému režijnímu přístupu (který mimo jiné zopakoval v nedoceněné Řadě nešťastných příhod) však stojí za diváckou pozornost.

Bohužel, Blu-ray Caspera není komerčně příliš atraktivní a nemá cenu si nalhávat, že by u nás za běžných okolností vyšel. Distribuce ho na tuzemský trh uvádí díky přítomnosti českých titulků na zahraniční verzi, což zároveň znamená, že disk NEBUDE obsahovat povedený český dabing. U rodinného filmu hodně velký průšvih, jenž v podstatě zaručuje nepříliš velké prodeje.

Disk by měl být rovněž prostý jakýchkoli bonusů čemuž bude odpovídat i cena stanovená standardně na 399 Kč. Technicky by se podle dostupných informací mělo jednat o titul lehce nadprůměrný.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře