Kompletní Kill Bill konečně na Blu-ray?

vydáno 1. 3. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, Kill Bill, Kill Bill 2, Kill Bill: The Whole Bloody Affair, Kill Bill: Volume 1, Kill Bill: Volume 2, LionsGate, Lionsgate Films, Miramax

Kill Bill: Kompletní vydání (Kill Bill: Volume 1, Volume 2, 2010) (Blu-ray)

Už se o něm mluví několik let a stejně dlouho ho slibuje sám Quentin Tarantino: Kill Bill: The Whole Bloody Affair, neboli finální sestřih Killbilla, který by měl sjednotit oba filmy do jedné stopáže a přidat pár nových scén.

Tarantino je k jeho dokončení zase o krok blíže a teď už to vypadá skoro oficiálně. The Whole Bloody Affair by si totiž mělo odbýt kinopremiéru v některých kinech v Beverly Hills a to už tento měsíc.

Od limitované kinopremiéry už je pak samozřejmě Blu-ray release pouhý krůček, protože Tarantino tento ultimátní – krvavější a rozšířenější – sestřih slibuje právě pro domácí distribuci.

Režisér předminulý rok mluvil o tom, že sice nebude přidávat hrané scény, zato do filmu vloží poměrně dlouhou animovanou pasáž, která by měla podrobněji rozebrat příběh O-Ren Ishii. Teď navíc potvrdil, že už jí má hotovou.

The Whole Bloody Affair by tedy opravdu nic nemělo stát v cestě a velice pravděpodobně se jí dožijeme ještě letos pod distribučním dohledem Lionsgate, které teď vlastní katalogová práva Miramaxu.

Čekání si můžete zkrátit nákupem jednotlivých dílů na Blu-ray v kanadském steelbooku.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře