HP představilo další přírůstky do tabletové rodiny Slate

vydáno 23. 9. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Foto a video

Tagy: HP, HP Slate 10 HD, HP Slate 7 Extereme, HP Slate 7 HD, HP Slate 8 Pro, mobilní zařízení, tablet, tablety

Tablety série Slate od Hewlett Packard prozatím žádnou díru do světa neudělaly, společnost však věří, že se čtyřmi novými přírůstky dokáže zaujmout jak zákazníky nenáročné, kteří snesou nějaký ten bug za málo peněz, tak hardcore tabletáře, kteří vyžadují výkon a kvalitu. Jedná se o Slate 7 HD, Slate 10 HD, Slate 8 Pro a **Slate 7 Extreme.

Nejnižším novým modelem má být Slate 7 HD, který pofrčí pouze na dvoujádrovém procesoru a ponese sedmipalcový IPS displej s rozlišením pro kategorii standardních 1280×800 pixelů. Životnost na baterii má přitom být okolo 9 hodin. Stejně specifikace má poté i Slate 10 HD, jenž však nabídne dle označení o tři palce větší displej.

HP Slate 7

Novinkou pro HP je naopak osmipalcový Slate 8 Pro, jenž je vůbec prvním přírůstkem do rodiny v této velikosti, přičemž ponese displej s rozlišením 1600×1200 pixelů s poměrem stran 4:3. O hladký běh by se měl s přehledem postarat procesor Tegra 4 a jak na přední, tak zadní straně nalezneme povinné kamery (8MPx a 2Mpx) ke snímání všeho, co nám přijde pod oko. Chybět nemohou ani různé porty, ať už slot pro rozšiřující microSD kartu, micro-HDMI výstup nebo micros USB port.

V rámci výkonných sedmipalcových tabletů se HP pokusí zaujmout svou verzí Slate 7 s přívlastkem Extreme. Ta bude rovněž používat Tegru 4 a po vzoru low-budgetové verze 1280×800 displej, a na rozdíl od ostatních zařízení bude součástí balení i stylus pro pohodlnější ovládání.

HP hodlá přijít s novinkami na trh v průběhu listopadu, přesné ceny a specifikace budou dále zveřejněny.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře