Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém Blu-ray traileru

vydáno 13. 3. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa | 5 komentářů

Tagy: Blu-ray, bonusy, film, Hobbit, Hobbit: An Unexpected Journey, Hobit, Hobit: Neočekávaná cesta, trailer

Do vydání první části Hobita na českém a zahraničním Blu-rayi zbývá méně než měsíc (10. dubna) a studio Warner Bros. vcelku logicky tlačí na marketingovou pilu s novým trailerem, který by vás rád donutil, abyste s koupí neváhali.

Otázkou zůstává, na koho upoutávka cílí, neboť komu se film líbil, ten si ho pravděpodobně v jedné z edic s kinoverzemi (amaray, steelbook) pořídí ač je ohlášení rozšířených verzí za rohem. A komu se film nelíbil, toho by k nákupu nepřesvědčil ani kompletní nášup bonusů z prstenové trilogie zdarma.

Trailer slibuje především 2 hodiny materiálů z natáčení, jenže ty můžete najít bez problémů na YouTube, neboť se jedná o produkční deníky, jimiž Jackson a spol. krmili pravidelně věrné Půlčíky. Sliby o exkluzivním odhalení materiálů z pokračování už jsou rovnou úsměvné, neboť v časech internetu je beztak dřív nebo později někdo „ripne“, popřípadě je vypustí samo studio.

Vracíme se tak vlastně na začátek, kdy o koupí a nekoupi rozhodují naše zážitky z kina. Na kterou stranu se přikláníte vy?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém ...

Vložil Kovi (bez ověření), 13. Březen 2013 - 20:23

Obrázek uživatele Kovi

Já si počkám a koupím až celou prodlouženou edici všech dílu najednou :)

Re: Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém ...

Vložil Brusíček (bez ověření), 13. Březen 2013 - 20:49

Obrázek uživatele Brusíček

Také jsem se rozhodl pro tuto alternativu, nicméně očekávám že bude nejen plna bonusů, ale také nebude ochuzena o nějaký ten „sběratelský předmět“ jako to bylo u blu-ray trilogie pána prstenů v prodl. verzích o které byla naše země neprávem ochuzena, viz. : http://www.youtube.com/watch?…

Re: Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém ...

Vložil markus48 (bez ověření), 14. Březen 2013 - 13:50

Obrázek uživatele markus48

presne tak, na pana prstenov som si koli tomu musel pockat velmi dlho ale odolal som a nekupil ani dvd kolekciu ani rozsirenu dvd kolekciu a ani klasicku bd kolekciu, ale kupil som az bd rozsirenu kolekciu a nelutujem :)

Re: Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém ...

Vložil KARLOS (bez ověření), 13. Březen 2013 - 23:36

Obrázek uživatele KARLOS

Budu brát rozšířenou verzi a budu doufat, že bude na disku alternativa v podobě výběru střihové verze. Pokud ne, pak si alternativu u kino verze pořídím sám… Na EE vydání se ale těším moc…

Re: Hobit: Neočekávaná cesta láká na bonusy v novém ...

Vložil tuareg (bez ověření), 21. Březen 2013 - 0:56

Obrázek uživatele tuareg

bd.iso kinoverze ma kazdy, kdo chce, davno doma, me samotneho zajima pouze rozsirena verze, po jejimz podzimnim zakoupeni uz dobrovolne kinoverzi nikdy neuvidim (totez plati i pro Pana Prstenu).