Halloween dostane výroční steelbook a digibook

vydáno 29. 9. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 1 komentář

Tagy: DigiBook, Halloween, Halloween 35th Anniversary Edition, Jamie Lee Curtis, John Carpenter, Michael Myers, SteelBook

Halloween (steelbook) Přípravy na halloweenské večírky se pomalu rozjíždí a na řadu přichází i obligátní promítání hororových klasik. Někdo raději sáhne po titulech novějších, ale je fakt, že jeden z nejlepších hororů vůbec by ve sbírce neměl chybět snad nikomu. Řeč je samozřejmě o Halloweenu, jenž letos slaví 35. narozeniny.

Michael Myers k nim nedostane nic jiného než výroční kolekci v podobě steelbooku. Ten vyjde ve Velké Británii 21. října a jeho cena se v předprodeji pohybuje kolem 14 liber, tedy asi 450 korun. Design není nic převratného, když je na coveru klasická dýně s kvalitním kuchyňským nožem, rámeček steelbooku s horním „35th Anniversary Edition“ a dolním taglinem „The Night He Came Home“ by však podle dostupných náhledů měl být embosovaný. S novým vydáním navíc přichází i úplně nový přepis, v němž došlo k razantním úpravám barev (po konzultaci s kameramanem filmu), a nový mix Dolby TrueHD 7.1.

Halloween (digibook) Pokud jste ale nedočkaví a rádi byste měli doma nějakou tu výroční edici už teď, můžete zabrousit do amerických obchodů. V těch je od 24. září v prodeji též minimalisticky vyvedený digibook za cenu kolem 20 dolarů, tedy necelých 400 korun.

Ohledně vydání Halloweenu Johna Carpentera na tuzemském Blu-ray zatím bohužel nejsou žádné nové zprávy.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Halloween dostane výroční steelbook a digibook

Vložil Anonym (bez ověření), 12. Říjen 2013 - 20:02

Obrázek uživatele Anonym

tak tento snimok by si zasluzil cesky dabing a oficialne vidanie