Drive dorazí na Blu-ray

vydáno 16. 10. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Drive

Drive (Blu-ray)

Všichni o něm mluví jako o jednom z nejlepších filmů tohoto roku a režiséru Nicolasu Winding Refnovi vysloužil v Cannes cenu za nejlepší režii: Drive. Magický a téměř nemluvný thriller o profesionálním řidiči, který se nechtěne zaplete s mafií.

Jak je Drive výborný snímek, se můžete na vlastní oči přesvědčit v tuzemských kinech, premiéru si totiž odbyl přesně před měsícem a v některých multiplexech ho ještě promítají. A nebo si můžete počkat na Blu-ray, v tom případě ale budete muset oželet českou jazykovou podporu. Drive u nás totiž distribuuje Blue Sky Film, které zatím Blu-ray pouze oťukává a snímek tady tak ve vysokém rozlišení docela jistě nevyjde. Zato ve Velké Británii už znají datum vydání: film se tam na Blu-ray chystá vyjít 30. ledna.

Můžete se tak alespoň připravit na import. Vzhledem k tomu, že se ve filmu mluví naprosto minimálně a zpravidla velice srozumitelně (i když Gosling trošku mumlá), nemusejí se bát ani méně zdatní angličtináři. Refn stejně většinu emocí i informací o příběhu zprostředkuje neverbálně. O to víc je Drive strhující.

Žádné technické specifikace Icon Home Entertainment k budoucímu releasu zatím neposkytlo, známa není ani bonusová výbava – ta se ale dá očekávat jen velmi malá, ne-li nulová.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře