DRBY: Samsung chystá 12,2palcový tablet

vydáno 9. 8. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma IT a software, Ze světa

Tagy: Samsung, SM-P900, tablet

Možná jsem příliš staromódní, ale vždy jsem dával přednost většímu množství zařízení pro různé aktivity, než mít pokud možno vše pod „jednou střechou“. To znamená, že na náročnější práci a delší psaní jsem pořídil notebook. Na jednoduchou zábavu a kratší práci desetipalcový tablet. A po kapse nosím kromě mobilu i MP3ku, abych šetřil baterii. Proto jsem nikdy nefandil tabletům větším než zmíněných 10 palců (víc už se přece jen blížíme rozměrům notebooku), hybridům (vždy čekám, co se odporoučí jako první) a obřím telefono-tabletům, s nimiž můžete kromě surfování, hraní a volání také zabíjet mouchy v letu.

Kdovíjak mě tudíž nefascinuje ani nový drb o chystaném 12palcovém tabletu od Samsungu. Ten má označení SM-P900 a měl být vlastnit již zmíněný displej 12,2 palce s rozlišením 2 560×1 600 pixelů a výkonný čip Exynos 5 Octa. Rovněž se mluví o podpoře S-Pen stylusu, což se dá u podobného macka rozhodně ocenit, a zcela jisté je využití nového Androidu 4.3. Ano, informací na velké soudy je zatraceně málo, ale dá se očekávat, že tahle novinka pojede v kvalitách Samsung Galaxy Note.

Jak se stavíte k rozměrným tabletům vy? A upřednostňujete mít na vše jedno zařízení, nebo s sebou také nosíte „malou prodejnu elektroniky“?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

OnePlus vstupuje na trh televizí

OnePlus vstupuje na trh televizí

Společnost OnePlus, která je známá svými smartphony, …

Philips a Georg Jensen začali společně tvořit televize

Philips a Georg Jensen začali společně tvořit televize

Společnost TP Vision, která má na starosti značku …

Homepage »

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.