Dostane PS4 nový model ještě letos?

vydáno 22. 5. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Přehrávače, Ze světa | 1 komentář

Tagy: herní konzole, konzole, konzole nové generace, next-gen, PlayStation, Playstation 4, PS3, PS4, Sony

PS4 je na trhu sotva půl roku a už se spekuluje, že se dočká první vylepšené verze. Vybízí k tomu informace ze stránek indonéského Ministerstva informačních technologií, podle kterých Sony požádala o certifikaci nových přístrojů, z nichž jeden má velmi podobné označení jako původní model soňácké konzole nové generace. Ta nese označení CUH-1006A. Nová žádost nese označení CUH-1106A, takže se automaticky vyrojily spekulace, že se bude opravdu jednat o novou verzi právě herní konzole.

PS4 - bundle

Ani nejdivočejší spekulace však neuvádí žádné zásadní změny v hardwaru. Současné hry výkon PS4 prozatím ani zdaleka netestují naplno a vývojáři se pouze učí, co všechno konzole snese. A na zásadní úpravy zevnějšku je také příliš brzy. Nejvěrohodněji se tudíž jeví spekulace o tom, že podobně jako v případě prvního vylepšení PS3 půjde nový PlayStation po větším úložišti.

Druhým přístrojem, o jehož nové verzi se spekuluje, je pak samotný třetí PlayStation, jenž by měl být podle zákulisního brebentění opět o něco menší, tišší a samozřejmě i levnější.

Více se pravděpodobně dozvíme na blížícím červnovém veletrhu E3.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Dostane PS4 nový model ještě letos?

Vložil dasd (bez ověření), 25. Listopad 2018 - 10:56

Obrázek uživatele dasd

Awesome and interesting article. Great things you've always shared with us. Thanks. Just continue composing this kind of post. click here