Blu-ray hledá Dítě číslo 44

vydáno 8. 6. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Child 44, Dítě číslo 44, filmy

Dítě číslo 44 (Blu-ray) Na Toma Hardyho zuřivě pátrajícího po vrahovi sovětských dětí a bojujícího proti nástrahám ne-zrovna-přátelského režimu sice můžete aktuálně vyrazit do kina, ale Blu-ray vydání v Česku natáčeného thrilleru podle známé předlohy Toma Roba Smithe je již za rohem.

Zatímco ve zdejších končinách se dočkáme až na začátku září, americké vydání se pod hlavičkou studia Lionsgate chystá již o měsíc dříve na 4. srpna.

Technické specifikace zatím nejsou známy, potvrzeny jsou nicméně bonusy, kterých… bude zatraceně málo! Lionsgate zařízlo Dítě číslo 44 už v kinech a ani do Blu-ray vydání nehodlá příliš investovat. Fanoušky Hardyho či Garyho Oldmana tak čeká pouze featurette „Reflections of History“, jenž se bude zabývat historickou věrností filmu.

Nám to samozřejmě výrazně naznačuje, že ani tuzemské vydání nebude žádné terno. Vzhledem k tomu, že Dítě číslo 44 pochází z nezávislé distribuce, je pak nanejvýš pravděpodobné, že se po vzoru Hunger Games či Železných srdcí dočkáme dalšího problematického přepisu. Ale na finální verdikt je ještě brzy.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře