Blízká setkání 3D druhu

vydáno 12. 3. 2012 | autor Daniela Pelikánová | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, Blízká setkáhní třetího druhu, Blu-ray 3D, Close Encounters of the Third Kind, Steven Spielberg

Blízká setkání třetího druhu

Spielbergova Blízká setkání třetího druhu byla jedním z prvních větších releasů na vysokodefiničním formátu a jednalo se o sakra povedenou edici, která obsahovala hned několik různých sestřihů a kopu bonusů, to vše v nádherném balení. Asi málokdo si tenhle filmový Blu-ray svátek nechal ujít, každopádně pokud ano a Blízká setkání byste přece chtěli ve své sbírce mít, možná chvilku počkejte.

Vypadá to totiž, že se film chystá projít stereokonverzí, po níž by se pak objevil i ve 3D. Alespoň si to internetové kuloáry myslí po objevení tohoto traileru, který Spielbergovu sci-fi klasiku slibuje na Blu-ray 3D. Je pravda, že se jedná o camrip a tím pádem by to mohl snadno být obyčejný podvrh.

Každopádně pokud se o podvrh nejedná, můžeme se na konci tohoto roku (ukázka mluví o prosinci) těšit na úplně novou edici Blízkých setkání třetího druhu, která by vedle další verze filmu mohla (snad) přinést také další bonusy. Zrovna v případě téhle klasiky nám ale přijde, že je stereokonverze dokonce zbytečnější než obvykle.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře