Avatar na 3D Blu-ray potvrzen

vydáno 29. 10. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, Avatar, Blu-ray, Blu-ray 3D, film, Panasonic, televizor

Avatar - prodloužená sběratelská edice (Avatar: Extended Collector's Edition, 2009)

…ale zatím jen pro Panasonic. O tom, že tenhle veleúspěšný film Jamese Camerona vyjde na 3D Blu-ray, už se spekuluje několik měsíců a celou dobu se vědělo, že to bude jen v rámci kampaně pro Panasonic. Až teď to ale máme oficiálně potvrzené a známe podrobnosti.

Kdokoliv, kdo si od 1. prosince koupí 3D televizor Panasonic, dostane v rámci bonusového programu zdarma dvoje 3D brýle s aktivní clonou a 3D Blu-ray téhle namodralé fantasy pecky (recenze).

Majitelé peněženek vyprázdněných díky předobjednávkám rozšířené edice asi zase nadávají, že se film objevuje v další verzi, Cameron je ale uklidňuje. Zanedlouho vycházející Extended edice Avatara (trailer) je jeho posledním 2D releasem, víc už z nás studio ždímat chtít nebude.

3D disk „od Panasonicu“ stejně nebude samostatně prodejný (spolehnout se můžete krom výrobce elektroniky už jen na uživatele eBay), takže můžete být zase v klidu. Samostatně prodejné 3D disky Avatara jsou totiž hudbou velmi vzdálené budoucnosti (Ježíška budou zatěžovat nejdříve příští Vánoce).

Ovšem když už jsme u té hudby z budoucnosti: James Cameron byl oficiálně potvrzen na pozici režiséra DVOU dalších dílů Avatara, z nichž ten první (samozřejmě opět ve 3D) se objeví v roce 2014, druhý o rok později.

Související články a recenze

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Google koupil od výrobce smartwatch Fossil tajemnou technologii

Google koupil od výrobce smartwatch Fossil tajemnou technologii

Včera Americký Google koupil od výrobce smartwatch, …

Streamovací službu Tidal vyšetřují kvůli údajnému falšování streamů

Streamovací službu Tidal vyšetřují kvůli údajnému falšování streamů

Streamovací služba Tidal, která nabízí vysokou kvalitu …

Homepage »

Komentáře