Audiovox AVDBR1: Blu-ray i do auta

vydáno 13. 1. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Přehrávače

Tagy: Audiovox, AVDBR1, BD-Live, Blu-ray, CES, CES 2011, přehrávač, Wi-Fi

Vysoké rozlišení začíná být všudypřítomné, tak proč si ho nepořídit i do auta? Je sice pravda, že obzvlášť v českých automobilech se ještě dvakrát nerozšířila ani integrace DVD, ale čert to vem.

Audiovox na akci CES 2011 představilo vůbec první funkční Blu-ray přehrávač určený do vašeho vozidla. Pravda, takových už tu pár bylo, Audiovox se ale od ostatních liší tím, že na rozdíl od jiných značek představilo funkční produkt, který ve stejné podobě poputuje na trh – dosud se vystavovaly jen demo jednotky.

Za $349 si budou moct američtí zákazníci nainstalovat BD player buď do klasického doku, nebo pod sedačku. Audiovox AVDBR1 bude po firmware updatu dokonce přes wi-fi schopný připojit se k BD-Live.

Otázkou samozřejmě je: Má vůbec Blu-ray do auta smysl? Inu, u dražších modelů možná ano, protože high-endový zvuk v takových autech není ničím neobvyklým. A vysoké rozlišení je znát už od nižších uhlopříček, klidně i pod patnáct palců. Jistě, obrazový potenciál technologie tím pádem není ani zdaleka využit… Ale ten rozdíl tu je.

Audiovox AVDBR1

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře