Asus pálí Blu-ray nejrychleji

vydáno 19. 4. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Přehrávače, Ze světa

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, ASUS, Blu-ray, Full HD, vypalovačka

Někomu jde o kvalitu, někomu o design, někomu o funkce, někomu o rychlost. Asusu jde o všechno dohromady. Alespoň to tak vypadá při pohledu na jejich novou externí Blu-ray vypalovačku BW-12D1S-U (to se dobře říká v elektru při nákupu: „Prosil bych jednu bévédvanáctdéjednaesů palírnu“).

Tahle krasavice sice nevsází na mobilitu, což by mohlo být pro mnohé klíčovým nedostatkem, jinak ale splňuje všechna kritéria pro to, aby byla ve výše zmíněných kategoriích nejlepší. Že je designově velice vydařená, poznáte sami podle obrázku, co ale nepoznáte na první pohled, jsou její schopnosti. Vypalovačka od Asusu je totiž nejrychlejší externí palírnou na trhu a na Blu-ray dokáže zapisovat až dvanáctinásobnou rychlostí.

Asus BW-12D1S-U

Nestačí? To je dobře. BW-12D1S-U umí sama upconvertovat DVD do Full HD a aby toho nebylo málo, vaše 2D Blučka převede do 3D. Navíc si poradí s dekódingem DTS-HD a Dolby EX. K počítači jí připojíte přes nejnovější standard USB 3.0, takže se nemusíte bát, že by zapisovací nebo čtecí rychlost zůstaly nevyužity.

Tahle krabička se hlavně neztratí. Power button svítí jako vánoční stromeček a design na sebe strhává pozornost, jak jen to jde. Hledáte nějaký háček? Jeden by se našel: Asus pro jistotu nezveřejnil cenové relace, ve kterých se bude mechanika pohybovat. Žádná levná legrace to asi nebude.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře