Arnie se postará o zombie dceru i na Blu-ray

vydáno 11. 5. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Arnold Schwarzenegger, Blu-ray, film, Maggie

Maggie (Blu-ray) Post-guvernérská herecká kariéra Arnolda Schwarzeneggera stojí za starou bačkoru. Kvalitativně točí průměrné až podprůměrné filmy. Většina z nich komerčně propadává. A herecky se Arniemu nedaří o moc víc než před nástupem do politiky. Jen s tím rozdílem, že tentokrát se hrát i pokouší (viz. úsměvná Sabotage).

Nezávislá zombieárna Maggie však podle všeho z bývalého (i součastného) Terminátora ždíme poměrně dobrý výkon a spíše jí podraží nohy fakt, že se v ní neděje nic moc inovátorského. Každopádně se nejedná o žádný akční nášup, nýbrž o pomalý film, v němž Arnodl řeší, co provede se svou dcerou, jež se pomalu mění v mozek pojídající monstrum.

Pokud patříte mezi fanoušky, měli byste zbystřit okolo 7. července. Tehdy film dorazí do amerických obchodů, a to za doprovodu dokumentu o natáčení, vystřižených scén, rozhovorů s tvůrci a audiokomentářem režiséra Henryho Hobsona.

Film distribuuje studio Lionsgate, které u nás nemá přímé zastoupení, zůstává tedy otázkou, zda se titulu dočkáme i u nás. Moc bych si na to vzhledem ke komerčnímu potenciálu filmu nevsadil. Ale znáte to, naděje a Arnold umírají poslední.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře