AKCE: Kolekce Bondovek s pořádnou slevou

vydáno 15. 9. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova | 1 komentář

Tagy: 007, Bond, Casino Royale, Daniel Craig, Filmarena, George Lazenby, James Bond, Pierce Brosnan, Roger Moore, Sean Connery, Skyfall, Timothy Dalton

Kolekce k 50. výročí Bondovek se válí po českých obchodech už rok a kdo si moudře počkal, aby nemusel kupovat všechny dosavadní dobrodružství Jamese Bonda (samozřejmě bez Skyfall, který je nutné koupit samostatně) za plnou cenu, ten se konečně dočkal. Filmarena.cz ve spolupráci s Bontonfilmem totiž připravila do konce října akci, díky níž můžete mít Bondovy akční vylomeniny na Blu-ray s pořádnou slevou.

Jakou přesně? U kolekce k 50. výročí se jedná rovnou o 30 procent. Takže zatímco doporučená cena je 4999 korun, nyní se dají všechny starší filmy sehnat v ucházejícím boxu (osobně jsem před rokem čekal mnohem víc) za 3499 korun. Což je sakra výrazné zlevnění, které nalomilo i mě a to mám Bondovky kompletně na DVD a původně jsem měl v plánu kupovat na Blu-ray už jen „craigovky“, popřípadě vybrané kusy s Connerym a Daltonem.

James Bond kolekce

Příjemné je navíc zjištění, že levněji lze nyní pořídit i Skyfall, ve stylovém steelbooku. Zatímco nedočkavci (ano, byl jsem mezi nimi) vysolili za Mendesův výlet do minulosti téměř 6 stovek, nyní film pořídíte ve stejném balení za 449 korun. Kompletní sadu všech Bondovek tudíž pořídíte za nějaké 4 tisíce, což už není rozhodně tak zlé. Na druhou stranu, nikdo vám nezaručí, že za pár měsíců nepůjde cena ještě níž.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: AKCE: Kolekce Bondovek s pořádnou slevou

Vložil Polux (bez ověření), 15. Září 2013 - 20:22

Obrázek uživatele Polux

Na jednu stranu chvályhodný krok Bontonu, na druhou stranu očividný důsledek faktu, že se Bontonu kolekce válí ve skladech prodejců. A to díky totálně přestřelené ceně. Ano, je to na BD, má to 23 disků (nebo kolik) a kvalitní boxset, ale 5 tisíc je prostě moc. Za takovou cenu očekávám Aston Martina DB5 v 1:10 nebo něco takového. 3 a půl je už mnohem lepší, ale stále to není ono:-)