Addamsova rodina a další katalogovky míří na Blu-ray

vydáno 18. 6. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova, Ze světa | 5 komentářů

Tagy: Addamsova rodina, Be Cool, Buď v klidu, Dirty Rotten Scoundrels, Hide and Seek, Home Alone 2: Lost in New York, Hra na schovávanou, JFK, Jingle All the Way, Jízda do pekel, John Travolta, Joy ride, kam se podíváš, Marked for Death, Mladý Frankenstein, Muž s cejchem smrti, O Malence, Oliver Stone, prohnilí lumpové, Rolničky, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Špinaví, Taxi, The Addams Family, Thumbelina, Young Frankenstein, Zázrak v New Yorku

Addamsova rodina (Blu-ray) Britská odnož 20th Century Fox chystá mezi srpnem a prosincem vydat rovnou 14 katalogovek. A my si jen pískáme a radujeme se z toho, že tuzemský trh je zase o něco napřed. Rovnou polovinu z nich už si totiž nějaký ten pátek můžeme pořídit i u nás.

Z chystaných britských katalogovek u nás vyšly následující: O Malence, Taxi (2004), Hra na schovávanou, Rolničky, kam se podíváš, Muž s cejchem smrti, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku a Zázrak v New Yorku (1994). Všechny z nich pak na e-shopech seženete za krásných 200 korun, o čemž se britské ceně pohybující se okolo 13 liber může jen zdát.

Co nás tedy především zajímá jsou tituly, jenž se na evropském Blu-ray objeví z valné části úplně poprvé. Jako první vyjdou 7. října Addamsova rodina (13 liber), Jízda do pekel (13 liber) a Mladý Frankenstein (10 liber, k sehnání však je již nyní v Německu i s českými titulky). Na 4. listopadu jsou pak naplánovány tituly dva – životopisný JFK (16 liber) Olivera Stonea a původní Zázrak v New Yorku (13 liber) z roku 1947. JFK (Blu-ray) Jako poslední pak 2. prosince vyjdou komedie Buď v klidu (13 liber) s čerstvě oznámeným hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Johnem Travoltou a Špinaví, prohnilí lumpové (13 liber) Steve Martin a Michael Caine.

Technické detaily a podoba bonusů budou dále specifikovány.

Kdy a jestli vyjdou tituly i na tuzemském trhu, se ještě neví a o případném releasu Vás budeme informovat. My osobně bychom ocenili především zmíněnou Addamsovu rodinu, JFK režiséra a letošního hosta Mezinárovního festivalu v Karlových Varech Olivera Stonea a původní Zázrak v New Yorku. Jaké tituly by potěšily Vás?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Addamsova rodina a další katalogovky míří na ...

Vložil Disk (bez ověření), 18. Červen 2013 - 16:51

Obrázek uživatele Disk

Určitě bych byl pro JFK a potěšilo by mě více filmů Olivera Stonea (World Trade Center nikoli) na BD. Hlavně tedy Takoví normální zabijáci a Alexandr Veliký, přesněji řečeno režisérská definitivní verze, která bude na MFFKV. Z jeho tvorby mám doma na BD pouze The Doors.

Re: Addamsova rodina a další katalogovky míří na ...

Vložil Martin (bez ověření), 18. Červen 2013 - 18:08

Obrázek uživatele Martin

Nechci bejt zlej, mám vás docela rád, ale mám pocit, že okurková sezona právě začala…

Re: Addamsova rodina a další katalogovky míří na ...

Vložil Psema (bez ověření), 18. Červen 2013 - 18:39

Obrázek uživatele Psema

Ta začala už týden zpátky… holt léto.

Re: Addamsova rodina a další katalogovky míří na ...

Vložil Martin (bez ověření), 18. Červen 2013 - 19:38

Obrázek uživatele Martin

Taky mám rád léto…takže další recenze až v září…o.k., užijte si dovolený !

Re: Addamsova rodina a další katalogovky míří na ...

Vložil Psema (bez ověření), 18. Červen 2013 - 20:49

Obrázek uživatele Psema

To zas ne. :D Recenze budou, ale do příštího pátku řeším menší akademické ambice, takže se k nim dostanu až v průběhu nebo po skončení festivalu ve Varech.

Ale když zázrakem bude čas, zkusím aspoň jednu do konce měsíce stihnout. :)