4K v tabletu - to je 20palcová vize Panasonicu.

vydáno 28. 1. 2013 | autor Jaromír Šetek | sekce Bleskovky | téma IT a software

Tagy: 4K, Panasonic, tablet

Panasonic v poslední době představil celou řadu inovací přes jeho finanční problémy. Jedním z prototypů je 20palcový tablet s Microsoft Windows 8, ale hlavně displejem s 4K rozlišením 3840×2560 (poměr 15:10) a panelem IPS Alpha.

Prototyp tabletu pohání Ivy Bridge procesor Intel Core i7 3427U s frekvencí 1,8 GHz a má dedikovanou grafickou kartu od nVidie. 4 GB DDR3 paměti lze rozšířit až na 16 GB a média lze uložit na 128GB SSD.

Tablet od Panasonicu nabídne stereo reproduktory, 720p webkameru, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB 2.0 a slot pro microSD karty. Zařízení váží přibližně jako 15palcový notebook – 2,4 kilogramy.

Tablet je jakousi variací na IdeaCentre Horizon Table PC od Lenova. Za dlouhým názvem se skrývá nový přístup k PC (tabletům). Jde o velký, v případě Lenova 27palcový, tablet, který je určen jak pro klasické PC použití, tak pro horizontální umístění a využití plochy více uživateli. Horizon Table PC vyjde nejdříve v polovině roku.

Panasonic chce zaujmout tento prototyp zařízení nejen potenciálem multimediálního využití, ale také na profesionální práci architektů, designerů nebo inženýrů.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Panasonic spouští prodej svých letošních LCD TV

Panasonic spouští prodej svých letošních LCD TV

Na evropských trzích jsou nově v televizi nové řady …

Sonos Beam: kompaktní soundbar s HDMI a ovládáním hlasem

Sonos Beam: kompaktní soundbar s HDMI a ovládáním hlasem | 1 komentář

Sonos uvedl zařízení s názvem Beam, tedy kompaktní …

Homepage »

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.