3D Blu-ray konečně na pultech obchodů

vydáno 23. 9. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, film, IMAX, Lovecká sezóna, Polární expres, Sony Pictures, Souboj titánů, Vánoční koleda, Warner Bros.

Vánoční koleda (A Christmas Carol, 2009) - 3D

O stereoskopických filmech dnes člověk slyší na každém rohu, v kině je ve 3D skoro každé druhé představení. S Blu-ray 3D je to ale i přes to, že se na trhu objevují první 3D přehrávače a zobrazovače, zatím dost slabé.

V sousedním Německu čerstvě vyšel ve stereu Souboj Titánů a podobných prvních vlaštovek si mohli všimnout ti, kteří nedávno kupovali 3D televizory – v tzv. bundlech k nim většinou zákazníci dostanou i 3D Blu-ray. Samostatně prodávané disky se ale na trh ne a ne dostat.

Že by se ledy mohly začít hýbat, to teď naznačují zprávy od Warnerů a od Sony – obě studia vydávají na americkém trhu první samostatně prodejné 3D Blu-ray disky:

V případě Warner Bros. se jedná o Jako kočky a psi 2: Pomsta prohnané Kitty, Souboj Titánů, Polární expres, IMAX: Deep Sea 3D, IMAX: Under the Sea 3D a IMAX: Space Station 3D, v případě Sony Pictures jde zatím jen o Loveckou sezónu a Vánoční koledu.

Warneři stanovují cenu na $44, což je docela brutální suma, early adopters jsou ale zvyklí za takovou radost připlácet.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře